Flashowe AfterParty! Październik miesiącem imprez!
 Oceń wpis
   

Witam po dłuższym czasie milczenia, miałem "aktywować się" w weekend, ale okazji ku poinformowaniu Was o spotkaniu jest co nie miara.

Mamy swojego człowieka przy Spodku-2.0!

Pierwsza i najważniejsza rzecz: mamy swojego człowieka wśród organizatorów spotkań Spodek2.0! Jest to Tomek Kacała - od niedawna z Katowic, który ruszył sprawę obecności technologii flash na spodkowych spotkaniach (jak niektórzy mogli się dowiedzieć niedawno z wiadomego wątku, sprawa obecności flasha na tych spotkaniach dotychczas układała się trochę nieprzychylnie dla flashowców).

Katowickie FlashAfterParty

Jeżeli chcesz być na samym spotkaniu, to możesz zgłosić się poprzez agendę spotkania Spodek2.0 na goldenline. Ja będę, więc możecie mnie obejrzeć jak wybierającego się w "co nowego" na swoich profilach GL. My (flashowcy) moglibyśmy się spotkać na małym afterparty po części oficjalnej - Cogitatur to świetne miejsce na tego typu spotkania. Nie ukrywam, dawno temu byłem praktycznie stałym bywalcem tego lokalu i z chęcią sprawdzę, co się zmieniło na korzyść, czy też niekorzyść.

No i dodam, że dzięki uporowi Tomka (stał się jednym z organizatorów spotkań) jest szansa na to, aby temat flasha stał się regularnie pojawiającą się częścią spotkań na Spodek2.0.

Kalendarz październikowych spotkań

Teraz mała przerwa na opowiadanie o innych spotkaniach, bo było by nie fair, jakbym kolegów nie zakapował ;):

- Jakub doniósł o najbliższym spotkaniu adobersów 4 października w agencji, w której pracuje Sema - QuestAgency - zapowiada się kameralnie, ilość miejsc ograniczona, no i każdy ma wyżywić każdego (choćby po okruszku ;) )

- skoro już o Semie mowa, to GoldenLine'owe "co nowego" doniosło mi o tym, że Sema i Tomek wybierają się na KrakSpot (agenda na GoldenLine), które odbędzie się 7.go października w klubie Swing - więc Kraków to ma się dobrze :P

- we Wrocławiu przy okazji spotkania grillIT, które odbędzie się 9.go października odbędzie także FXParty w klubie Celtic (dzięki Pawłowi za podanie w komentarzu info o spotkaniu)

- między tymi spotkaniami wymienię jeszcze raz info o spodku, które to spotkanie odbędzie się 14.go października

- a jeszcze Maliboo powstawszy z martwych na swoim blogu informuje nas o polskiej premierze CS4, która odbędzie się 21 października w Warszawie, w hotelu Hilton.

Wracając do katowickiego AfterParty

Chciałem zaprosić tych, którzy pojawili się w zeszłym roku na katowickim AfterParty (tym razem imprezy nie było, ale kto powiedział, że by zrobić AfterParty musi być impreza ? :) )ponownie na spotkanie, a także tych, którzy chcieli być, a nie mogli, a także tych, którzy nie wiedzieli o zeszłorocznym spotkaniu, a dowiedzieli się o tym.

Więc: Accept, Arthwood, Burza, Edi, Jakub, Mali, Mooska, Sema, Szatanioł i inni (przepraszam, jeżeli ktoś, kto powinien być z imienia/nicka wymieniony, został przeze mnie pominięty w tej krótkiej liście - pamięć nie ta;) ), którzy byli by chętni spotkać się po spodkowym spotkaniu - zapraszam Was wszystkich do Katowic na 14go października - let's flash!.

Czekam na info od Was wszystkimi możliwymi sposobami :). Do zobaczenia.

Komentarze (1)
Linkownia: każdy może zostać... Coś dla prowadzących działalność...

Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:33
najlepszeprezenty.com.pl:
Flash After Party czyli o flashu w realu [EDIT]
pozdrowienia :)
2013-12-25 22:07
Powiększanie penisa:
Warto blogować ?
Trudno się z tym nie zgodzić, przez to, że są bardzo ogólne to także są bardzo trafne.
2013-12-08 22:47
ets2:
Warto blogować ?
Wartościowych blogów jest na naprawdę mało, sam staram się coś stworzyć a czy wyjdzie to się[...]
O mnie
MaW: flash, gry i cała reszta
Po prostu flashmaniak.