Social media w praktyce
 Oceń wpis
   

...czyli: Jak wypłynąć w internecie ?

Przed chwilą skończyłem interesującą lekturę wpisu "Jak pozyskiwać nowych użytkowników z portali społecznościowych typu Twitter, Facebook czy Youtube?" na blogu Michała (tytuł blogu pomijam, bo nie jest zbyt motywujący :D )  - jeżeli planujesz coś wypromować, prześledź uważnie ten wpis - jak widać, nie tylko Facebook i Twitter "w jednym stali domu".

 Przy okazji  chyba także skorzystam z jednej z podpowiedzi Michała - tej o kanale informacyjnym na YouTube - już kiedyś nosiłem się z myślą założenia takiego kanału (celem wypełnienia dziury w dziale "kombinator przy pracy") - więc teraz, gdy odczuwam silną potrzebę motywacji, być może właśnie pomoże mi w dalszej pracy nad blogiem ;-).

Mam nadzieję, że będę miał tyle sił i samozaparcia, co Michał, i opanuję umiejętność autopromocji w "soszjalmediach" przynajmniej w stopniu podstawowym.

PS. A swoją drogą gryzonie.pl i gameonade.com mogę całkiem spokojnie polecić tym, którym mają chwilkę wolnego czasu na "pogiercowanie".

PS2. A teraz już możesz kliknąć "Lubię to" po prawej i sprawdzać, czy nie pojawił się nowy post bezpośrednio ze swojego konta na facebook-u :-).

Komentarze (6)
Wersja finalna flash playera... Gdy nie czujesz się dobrze w...

Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:33
najlepszeprezenty.com.pl:
Flash After Party czyli o flashu w realu [EDIT]
pozdrowienia :)
2013-12-25 22:07
Powiększanie penisa:
Warto blogować ?
Trudno się z tym nie zgodzić, przez to, że są bardzo ogólne to także są bardzo trafne.
2013-12-08 22:47
ets2:
Warto blogować ?
Wartościowych blogów jest na naprawdę mało, sam staram się coś stworzyć a czy wyjdzie to się[...]
O mnie
MaW: flash, gry i cała reszta
Po prostu flashmaniak.