Szukam sponsora katowickiego spotkania flashowców IV/V'09
 Oceń wpis
   

Szukam sponsora (firmy lub osoby fizycznej), która była by zainteresowania sfinansowaniem spotkania flashowego (lub warsztatów flashowych, o ile jest w stanie udostępnić sprzęt na czas spotkania) w Katowicach w miesiącu kwietniu/maju.

Sponsoring nie musi być w formie pieniężnej - może być to np. udostępnienie sali/netu/komputerów lub też nagród/upominków/innych gadżetów dla uczestników.

Szukam także osób zainteresowanych wzięciem udziału w takim spotkaniu - zainteresowanych poprowadzeniem prelekcji, wykładów itp. - także jako formy reklamowej swojej jednostki (agencji, ośrodka itp.).

Wszystkich chętnych zapraszam do dyskusji na grupie GoldenLine: Flash After Party.

PS. Z chęcią połączę swoje siły ze "spodkowcami" - jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, można by zrobić imprezę dwudniową.

//EDIT: chętni także mogą zostawić info tutaj

Komentarze (0)
Nie tylko flash
 Oceń wpis
   

Tak krótko. Wpadła mi do głowy myśl: nie zamykać się tylko i wyłącznie na techniki (flashowe). Na sieci znalazłem  Spodek2.0 - najbliżej, żeby zrobić regionalne spotkanie i przy okazji wypromować nas w szerszym gronie webowym. Ostatnie katowickie Flash After Party było udane. Oczywiście flab rządzi :). Przy okazji spotkania w większym gronie możliwe, że więcej osób by się znalazło. Warto promować tę myśl ;-)

Kto jest chętny na następne spotkanie ? :)

Komentarze (0)
Katowickie spotkanie z CS3
 Oceń wpis
   

Cortland Katowice organizuje 13go czerwca w wieżowcu Altus spotkanie prezentacyjne pod hasłem "Be creative!. Adobe Creative Suite 3". Więcej pod linkiem: http://www.cortland.pl/plugins/_newsedit/news/277/index.php?sess_id=5ed57d98b524ce45dee08544eee5d9eb

Zapraszam czytających - może spotkamy się przy tej okazji w Katowicach ? Kto ma blisko, niech zostawi info w komentarzu :).

Niedaleko Altusa mamy Pizza Hut i Sphinxa, słowem było by gdzie usiąść i pogadać ;)

Komentarze (5)

Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:33
najlepszeprezenty.com.pl:
Flash After Party czyli o flashu w realu [EDIT]
pozdrowienia :)
2013-12-25 22:07
Powiększanie penisa:
Warto blogować ?
Trudno się z tym nie zgodzić, przez to, że są bardzo ogólne to także są bardzo trafne.
2013-12-08 22:47
ets2:
Warto blogować ?
Wartościowych blogów jest na naprawdę mało, sam staram się coś stworzyć a czy wyjdzie to się[...]
O mnie
MaW: flash, gry i cała reszta
Po prostu flashmaniak.