Gdy nie czujesz się dobrze w posługiwaniu się językiem obcym
 Oceń wpis
   

...zwłaszcza pisanym, a bardzo chcesz podzielić się swoimi treściami z użytkownikami internetu w innych krajach - zawsze mam ten problem: chcę podzielić się z innymi swoimi treściami, jednak nie czuję się zbyt dobrze w posługiwaniu się językiem obcym i zdaję sobie sprawę z niedoskonałosci swojego tłumaczenia - co mam wtedy robić ?

GoogleTranslate LogoZ pomocą przychodzi wtedy GoogleTranslate. Właśnie przed chiwlą skończyłem uzupełnianie swojego bloga o następną opcję - bardzo przydatną w momencie, gdy ktoś znajdzie Twoją stronę w wyszukiwarce.

Dodanie okna tłumaczenia do własnej strony jest trywialnie proste. Po prostu wchodzisz na stronę Centrum pomocy GoogleTranslate i klikasz w element "Jak włączyć Web Element na mojej stronie?", następnie przechodzisz do wymienionego tam kreatora konfiguracji elementu a tam za pomocą "ustawień opcjonalnych" wybierasz postać okienka/paska tłumaczenia. Po skonfigurowaniu modułu (ja jeszcze dodałem swój identyfikator GoogleAnalytics) wystarczy skopiować do schowka wygenerowany automatycznie kod i wkleić do kodu swojej strony.

 W przypadku bbloga wklejenia kodu dokonujemy w sekcji Konfiguracja modułów -> Treść użytkownika (np. kod facebook) gdzie w okienku "Treści użytkownika" przełączamy się w widok kodu przyciskiem "Źródło dokumentu" , po czym klikamy w ikonę "wklej". To wystarczy aby móc się cieszyć linkiem tłumaczenia bezpośrednio na swoim blogu.

Komentarze (2)
Social media w praktyce Ewolucja gier w pigułce (i w...

Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:33
najlepszeprezenty.com.pl:
Flash After Party czyli o flashu w realu [EDIT]
pozdrowienia :)
2013-12-25 22:07
Powiększanie penisa:
Warto blogować ?
Trudno się z tym nie zgodzić, przez to, że są bardzo ogólne to także są bardzo trafne.
2013-12-08 22:47
ets2:
Warto blogować ?
Wartościowych blogów jest na naprawdę mało, sam staram się coś stworzyć a czy wyjdzie to się[...]
O mnie
MaW: flash, gry i cała reszta
Po prostu flashmaniak.